KONST / Litografier / Färglitografi 15406261
nr 1540 6261
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Signerad HC. Färglitografi, bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x49 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:04:37